Dzień Babci i Dziadka u 3-latków i 4-latków

3 miesiące temu

„Pięknie gościom sie kłaniamy, niespodzianki dla Was mamy. Bijcie brawa cały czas, wnuki będą bawić Was” - tymi słowami rozpoczeliśmy uroczystość związaną ze Świętem Babci i Dziadka.

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dla swych wnuków mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją, a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dla nich wnuczęta są radością życia. Dlatego w podziękowaniu za ich wielkie serce 31 stycznia odbyło się uroczyste spotkanie. Dzieci przedstawiły programy artystyczne, prezentując wiersze, piosenki, tańce. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób okazali wdzięczność za trud włożony w ich wychowanie. Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Po części oficjalnej dzieci zaprosiły gości na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców . To były naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków dały wyraz tego, jak ważne są takie spotkania i chwile spędzone wspólnie z wnukami. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tego święta, a szczególnie Rodzicom naszych przedszkolaków za przygotowanie słodkiego poczęstunku.