Wycieczka 4-latków do CKiF w Suchej Beskidzkiej

miesiąc temu

Dnia 6.03 dzieci z grup 4- latków na zaproszenie Starosty Suskiego oraz Burmistrza Suchej Beskidzkiej odwiedziły Centrum Kultury i Filmu w Suchej Beskidzkiej. Zobaczyły one spektakl ekologiczny „Drzewo życia” w wykonaniu Aktorów Krakowskiego Biura Promocji Kultury.

Spektakl na którym byli opowiadł o losach starej Gazety Emilii, pieska Rysia, potworze Gałganie oraz mądrym Drzewie Życia. Emilia i Rysiek pastanawili zawalczyć o otaczający ich świat i poszukać starego drzewa, które wie jak dbać o środowisko, jak segregować śmieci i zapobiegać smogowi oraz jak pozbyć się strasznego potwora Gałgana. Rysia, potworze Gałganie oraz mądrym Drzewie Życia. Emilia i Rysiek postanawiają zawalczyć o otaczający ich świat i poszukać starego drzewa, które wie jak dbać o środowisko, jak segregować śmieci i zapobiegać smogowi oraz jak pozbyć się strasznego potwora Gałgana. Dzieci bardzo zadowolone wróciły do przedszkola.