Szanowni Rodzice - zmiana zasad w czerwonej strefie

ponad 3 lat temu
W związku z objęciem naszego powiatu strefą czerwoną i co za tym idzie wprowadzonymi obostrzeniami, od dnia 10 października 2020 r. do odwołania w naszym przedszkolu obowiązują następujące zasady:
- bezwzględnie do budynku przedszkolnego wchodzą tylko dzieci i pracownicy;
- dzieci przedszkolne rano odbierane są przy wejściu do budynku przez pracowników przedszkola i w ten sam sposób po południu przekazywane są rodzicom. Tak było w maju- czerwcu  oraz podczas dyżuru wakacyjnego w lipcu.
Prosimy o przyprowadzanie dzieci najpóźniej do godz. 8.45. Po godz. 8.45 przedszkole będzie zamknięte - szatnia sprzątana i dezynfekowana. Odbieranie dzieci odbywa się w godzinach 12.45 -13.15 po obiedzie oraz w godzinach 13.50-14.30 , 15.00-15.30. Prosimy o odbieranie dzieci w wyznaczonych godzinach ze względu na organizację pracy przedszkola oraz bezpieczeństwo dzieci.
- bezwzględne noszenie maseczek we wspólnej przestrzeni (korytarze, szatnie, ogród przedszkolny ) i dezynfekcja rąk. – zawieszamy konsultacje osobiste z nauczycielami; w razie potrzeby konsultacja na grupach wychowawców ,
- do przedszkola mogą przychodzić TYLKO DZIECI BEZ OBJAWÓW CHOROBOWYCH – tj. kaszel, gorączka, katar, bóle różnego pochodzenia. W razie zauważenia takich objawów, rodzice będą wzywani do natychmiastowego odebrania dziecka z przedszkola.
- Nadal NIE WOLNO PRZYNOSIĆ DO PRZEDSZKOLA PRYWATNYCH ZABAWEK, PRZEDMIOTÓW , SŁODYCZY itp
Przy ładnej pogodzie należy sprawdzić, czy dzieci nie są na placu zabaw.
Dyrektor przedszkola