Dzień Dziecka

Dzień Dziecka to święto obchodzone niemal na całym świecie. Dzieci z naszego przedszkola spędziły ten dzień w sposób bardzo wyjątkowy. Przygoda rozpoczęła się rankiem 1 czerwca bieżącego roku. O godzinie 10 nasi mali bohaterowie wraz z opiekunkami wyruszyli na plac zabaw, gdzie czekało mnóstwo atrakcji. Główną była wizyta strażaków OSP Bystra. Panowie specjalnie dla naszych podopiecznych przygotowali pokaz dwóch wozów strażackich oraz sprzętu niezbędnego do gaszenia pożarów i ratowania ludzkiego życia. Ponadto zorganizowali dla dzieci konkurencję w przeciąganie liny- radości było przy tym co niemiara.  Wśród atrakcji, które pojawiły się w tym dniu, można również wymienić dmuchany zamek. Z kolei Panie z Koła Gospodyń Wiejskich przygotowały watę cukrową. Dzieci ze smakiem zajadały również kiełbaski z grilla. Cały dzień upłynął na wesołej zabawie. W głównej mierze to zasługa słonecznej pogody oraz osób aktywnie zaangażowanych w uświetnienie Dnia Dziecka- za co serdecznie pragniemy im podziękować.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA ZDJĘĆ W GALERII.