Rok szk. 2015-2016

W roku szkolnym 2015/2016 podziękowania składamy:

• Pani Justynie Sobinek (mamie Wiktorii)- za pomoc w zaopatrzeniu apteczki przedszkolnej.
  • Panu Michałowi Trybuła (tacie Krzysia)- za zamontowanie zabawek w ogrodzie przedszkolnym.
  •  Panu Rafałowi Wirtel (tacie Szymona i Huberta) i Krzysztofowi Matyasik (tacie Karolinki i Mateusza)- za zreperowanie szafek w przedszkolu (w salach i szatniach).
  • Pani Agnieszce Wicherek (mamie Kuby)- za wzbogacenie płytoteki przedszkolnej.
  • Pani Patrycji Blacha (mamie Tamary i Bartusia)- za podarowanie książek, zabawek, puzzli, gier dydaktycznych.
  • Państwu Wójcikom- za podarowanie gadżetów.
  • Księdzu Mateuszowi Wójcikowi- za pomoc w zorganizowaniu wycieczki.
  • Panu Sławomirowi Jaromin (tacie Igora)- za porady w kwestiach prawnych.
  • Panu Rafałowi Wirtel (tacie Szymona i Huberta)- za wykonanie i pomoc w zawieszeniu budek lęgowych dla ptaków.
  • Pani Beacie Solowskiej (mamie Agatki)- za wykonanie budek lęgowych dla ptaków.
  • Państwu Joannie i Jackowi Madoń- za wsposażenie naszej placówki w zestawy szachowe.