wycieczka

23 września 2015 r. dzieci z grupy 5-latków udały się na wycieczkę do Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku-Białej. Wyjazd był częścią realizowanego w przedszkolu projektu Nauczyciele-Dzieciom "Dobra bajka lekiem na zło"i dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich i Województwa Małopolskiego.

Przedszkolaki wraz z wychowawczyniami i opiekunami wyruszyły spod przedszkola około godziny 9.00. Po przyjeździe na miejsce zostały zaproszone do sali nagrań dźwięku, gdzie miały okazję poznać kolejne etapy tworzenia filmu animowanego. Następnie zwiedziły halę zdjęć z kamerą poklatkową, oraz pomieszczenie, gdzie prezentowane są różne stanowiska pracy wykorzystywane przy tworzeniu filmu techniką klasyczną i komputerową. Na koniec udały się do sali kinowej, w której obejrzały "Bolka i Lolka" i "Reksia".

Dzięki wycieczce dzieci miały możliwość poznania nie tylko bajki z dzieciństwa swoich rodziców (m.in."Bolek i Lolek", "Reksio", "Karrypel kontra Groszki", "Miś Kudłatek", "Lis Leon"), ale również procesu ich powstawania.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej GALERII.