DZIEŃ BEZ SAMOCHODU

22 września to Europejski Dzień bez Samochodu. Przedszkolaki z przedszkola Publicznego w Bystrej dzięki zaangażowaniu swoich rodziców postanowiły aktywnie włączyć się w obchody tego dnia.
Nie odstraszył dzieci nawet zimny poranek. Najpierw podczas zajęć dzieci poznała zasady bezpiecznego korzystania z tego środka transportu. Wszystkie przedszkolaki zgodnie przyznały, że niezbędne jest zakładanie kasku podczas jazdy rowerowej oraz pamiętanie o odblaskach.
Następnie dzieci, uczestniczyły w krótkiej wycieczce rowerowej po placu przedszkolnym. Z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa przedszkolaki pięknie pokazały jak potrafią jeździć na rowerach. Nie zabrakło też innych pojazdów np. hulajnogi czy jeździków wśród maluszków. Bo maluchy i starszaki to bezpieczne przedszkolaki, jeździć na rowerach już potrafią i o ekologię dbają!
Dziekujemy wszystkim małym aktywnym przedszkolakom i ich rodzicom za włączenie sie w tą ekologiczna akcję!