DZIEŃ EDUKACJI

Dzień Edukacji Narodowej, popularnie zwany Dniem Nauczyciela, to święto wszystkich pracowników oświaty.

W uroczystości, która odbyła się w Przedszkolu w Bystrej wzięli udział dzieci, nauczyciele, pracownicy obsługi i rodzice. Uroczystość uświetnili swoją obecnością: w imieniu Wójta Gminy Bystra-Sidzina p. Bożena Cempura, przedstawiciele Rady Rodziców oraz emerytowani pracownicy przedszkola.

W części artystycznej wystąpiły dzieci z grupy p.Sylwii Tokarz, które zaprezentowały montaż słowno - muzyczny.

Na zakończenie dzieci wręczyły uczestnikom spotkania podkówki na szczęście wraz z kuponem totolotka.

W imieniu Wójta życzenia złożyła p. Bożena Cempura .

Do życzeń dołączyli się przedstawiciele Rady Rodziców.
Dyrektor przedszkola podziękowała dzieciom, rodzicom obecnym na uroczystości oraz wszystkim pracownikom przedszkola za spotkanie, wspólną pracę i troskę o dobro naszych milusińskich a także nagrodziła nauczycieli oraz pracowników obsługi .

Pani Bożena Cempura wręczyła nagrody Wójta paniom: Marii Drobnej i Katarzynie Barcik .