Baśniowa Kapela

27 października w naszym Przedszkolu gościliśmy duet Baśniowa Kapela. Państwo Dorota i Adam Szfraniec zaprezentowali dzeciom spektakl pt. "Serce serduszko". Przedstawienie przeniosło przedszkolaków najpierw do świata "Królowej Śniegu" H. Ch. Andersena. Następnie do świata teraźniejszego, w którym bohaterami byli: tata Filip, mama Edyta, dzieci-Eryk i Tereska oraz ich pies Bicz. Przygody wspomnianych postaci przeplatane były bardzo emocjonalnymi piosenkami. Niejednemu dziecku zakręciła się łezka w oku. Na szczęście opowiadana historia miała szczęśliwy finał. Pod koniec spotkania dzieci wspólnie z artystami zaśpiewali piosenkę pt. "Gaz". Występ został dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich i Województwa Małopolskiego.

Zapraszamy do obejrzenia GALERII ZDJĘĆ.