Występ 5-latków

6 listopada dzieci z grupy 5-latków, w ramach projektu "Dobra bajka lekiem na zło", zorganizowały występ pod tym samym tytułem. Przedszkolaki zabrały przybyłych gości bajkowym pociągiem do krainy Bolka i Lolka, Koziołka Matołka, Reksia, Zaczarowanego ołówka oraz Misia Uszatka. Przedstawienie było okazją do zaprezentowania społeczności lokalnej umiejętności aktorskich dzieci, a jednocześnie podsumowaniem trzymiesięcznych działań realizowanych we wspomnianych grupach w ramach programu. W związku z tym tuż przed spektaklem głos zabrała koordynator projektu- pani Monika Matyasik, która krótko scharakteryzowała podjęte działania projektowe. W tym dniu obdarowano również upominkami wszystkie dzieci, które uczestniczyły w konkursie pt. "Moja ulubiona kreskówka". Nagrody zostały ufundowane ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich i Województwa Małopolskiego.
Zdjęcia dostępne są w GALERII.