Wyróżnienie w konkur

Do udziału w IV edycji projektu edukacyjnego „Małopolska Szkoła z Pasją” ogłoszonego przez Samorząd Województwa Małopolskiego po raz pierwszy mogły przystąpić poza szkołami, także małopolskie przedszkola.

Celem Konkursu była nobilitacja i promocja małopolskich przedszkoli i szkół wyróżniających się aktywnością w obszarze innowacji edukacyjnych i alternatywnych form edukacji w działaniach na rzecz aktywizacji środowisk szkolnych oraz lokalnych, wspomagających rozwój pasji i talentów wśród dzieci i uczniów przedszkoli oraz szkół.

Nasza placówka zgłosiła do konkursu wdrożone i prowadzone przez nas innowacje pedagogiczne: „Teatrzyk kukiełkowy- Legenda o smoku wawelskim” , Zespół taneczno-wokalny –„Iskierki” , „Rowerem po zdrowie”, „ Mali kucharze w przedszkolu”, „ Kubusiowy dzień babci i dziadka”, „ Przez aktywność ruchową do zdrowia ”, „Dobra bajka lekiem na zło”.

W dniu 5 listopada 2015 roku Kapituła Konkursowa dokonała oceny 197 zgłoszeń do Konkursu „Małopolska Szkoła z Pasją” . Z pośród wszystkich zgłoszonych projektów największe uznanie komisji konkursowej zyskał projekt pt. „ Dobra bajka lekiem na zło”. Z radością więc informujemy, że nasze przedszkole zostało wyróżnienie w swojej kategorii!

Uroczysta gala podsumowującą konkurs „Małopolska Szkoła z Pasją”, odbyła się 7 grudnia w siedzibie Muzeum Armii Krajowej im. gen. Emila Fieldorfa-Nila w Krakowie .
To dla nas ogromne wyróżnienie. Praca z dziećmi jest naszą pasją, dlatego jesteśmy dumni, że nasze starania o ich wszechstronny rozwój, stałe wzbogacanie oferty edukacyjnej naszego przedszkola oraz ogromne zaangażowanie zostało docenione!