4-LATKI W RABCIU

Teatr jest w dużej mierze po prostu terapią zbiorową z udziałem publiczności.
                                                                                             J. Caroll

21 kwietnia 2016r. dzieci z grupy czterolatków pod opieką wychowawczyń M. Wójcik i A. Suchan, wybrały się na wycieczkę autokarową do teatru lalek „ Rabcio w Rabce – Zdroju. Celem tej podróży był spektakl pt. Pinokio” w reż. J Antoniuka. Jest to jedna z najbardziej znanych opowieści dla dzieci, która kształtuje wyobraźnię, dostarcza pozytywnych emocji i jest źródłem wielu inspiracji teatralnych i literackich. Nasze przedszkolaki bardzo lubią wizyty w teatrze dlatego także i tym razem z zapartym tchem obejrzały przygody drewnianego chłopca. Uczestnicząc w przedstawieniu jako widzowie, żywo reagowały na to co działo się na scenie i uczyły się kulturalnego zachowania w teatrze. Po spektaklu aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami a dzieci bogatsze o kolejne pozytywne przeżycia z radością wróciły do przedszkola.

Zdjęcia  z wycieczki już dostępne są w GALERII.