5-LATKI W KINIE

W dniu 06.10.2016 na przekór różnym przeciwnościom, które próbowały zrujnować nasze plany, grupa dzieci 5-letnich wraz z wychowawcami p. M. Wójcik oraz p. A. Suchan, a także towarzyszącymi im rodzicami, udała się na wycieczkę autokarową do kina „Śnieżka” w Rabce Zdrój. Mimo pierwszego zimowego chłodu tej jesieni i mgły, która towarzyszyła naszej podróży, humory dopisywały wszystkim przedszkolakom. W kinie zameldowaliśmy się punktualnie. Dzieci wyposażone w sporą porcję popcornu,  zajęły wyznaczone miejsca i w wesołym nastroju obejrzały film pt. „Sekretne życie zwierzaków domowych”. Film ukazał tajemnicę, o której nie wiedzą nawet dorośli. Okazało się, że kiedy wychodzą oni z domu, zwierzęta nie tęsknią za nimi, ale prowadzą swoje własne osobne życie pełne przygód, intryg i zabawy. Ich główne zmartwienie polega na tym, aby ludzie nie dowiedzieli się  o ich sekretnych poczynaniach.

Przedszkolaki były zachwycone przygodami zwierząt jak również tym, że miały możliwość obejrzenia filmu w 3D.