Dzień Edukacj

Dzień 14 pażdziernika - to jest święto pracownika który w trudzie i mozole wychowuje dzieci w szkole „Obyś cudze dzieci uczył” – to bardzo stare powiedzenie świadczące o tym , że praca nauczyciela jest pracą niezwykle trudną.  Jednakże  w naszym przedszkolu nauczyciele traktują swój zawód jako powołanie i właśnie dzieciom oddają swoje serce. Dlatego też z okazji Dnia KEN, grupa dzieci 5-letnich wraz z wychowawcami: p. M. Wójcik i p. A. Suchan z radością przygotowały uroczystą akademię dla wszystkich  pracowników przedszkola oraz emerytów, aby wspólnie świętować ten dzień. Przedszkolaki złożyły życzenia wierszem i piosenką oraz wręczyły słodkie upominki.

Po występie dzieci, Pani dyrektor M. Drobna podziękowała całemu personelowi za owocną współpracę . Złożyła także życzenia dalszych sukcesów oraz nagrodziła nauczycieli jak też pracowników obsługi.

Uroczystość uświetniła także swoją obecnością pani Bożena Cempura, która złożyła życzenia w imieniu Wójta Gminy oraz wręczyła przyznane przez Wójta nagrody. W bieżącym roku otrzymały je panie: dyr Maria Drobna, Małgorzata Wójcik oraz Bernadetta Mikołajczyk. Ponadto Pani Monika Matyasik, została odznaczona w tym roku, zaszczytnym Medalem Komisji Edukacji Narodowej, który nadawany jest za szczególne zasługi dla oświaty i wychowania.

Wszystkim nagrodzonym GRATULUJEMY !