Spotkanie z fotograf

Znalezione obrazy dla zapytania aparat fotograficzny gif

Dziś w naszym przedszkolu  gościliśmy  specjalnego gościa-  fotografa,  który opowiedział dzieciom  o swojej pracy oraz pasji jaką jest właśnie fotografowanie. Przedszkolaki dowiedziały się  o  postępie techniki, o sposobach fotografowania dawniej i dziś. Podczas spotkania dzieci miały również okazję obejrzeć profesjonalny sprzęt- aparat, akcesoria fotograficzne i rekwizyty służące do wykonywania zdjęć. Wzbogaciły swoje słownictwo o nowe słowa związane z tym ciekawym zawodem. Największą ciekawostką, którą dzieci chciały koniecznie poznać był  sposób wywoływania zdjęć.

Ponadto każdy z przedszkolaków wziął udział w sesji fotograficznej.  Podczas pogadanki dzieci dowiedziały się, że podstawą pracy fotografa jest nie tylko talent, ale także ciężka praca i  doświadczenie.