Dzień Babci.. 5-latk

Dzień Babci i Dziadka to w Przedszkolu Publicznym w Bystrej Podhalańskiej jedno z najwiekszych świąt. Dlatego też, przedszkolaki z grupy 5-latków wraz z ich wychowacami M. Wójcik i A. Suchan, uczcziły to wspaniałe święto w dniu 24.01.2017. Dzieci długo ćwiczyły przed występami, więc bez większej tremy zaprezentowały: wiersze, piosenki, krótkie inscenizacje oraz taniec. Babcie i dziadkowie, którzy i w tym roku licznie przybyli na uroczystość, ze wzruszeniem oglądali i słuchali repertuaru w wykonaniu swoich ukochanych wnucząt. Po oficjalnej części goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozprominione twarze babć i dziadków po raz kolejny ukazały nam jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami. Mamy nadzieję, że ten  dzień na długo pozostanie w pamięci dzieci jak i dziadków.