Warsztaty Castorama

Znalezione obrazy dla zapytania CASTORAMA MAJSTERKOWO

Dnia 02.03. 2017r.  dzieci z Przedszkola Publicznego w Bystrej Podhalańskiej uczestniczyły w warsztatach w ramach projektu MAJSTERKOWO. Zajęcia odbyły się w Castoramie w Nowym Targu. Celem zajęć było rozbudzenie w dzieciach pasji do majsterkowania, pobudzenie ich wyobraźni, rozwijanie umiejętności manualnych a także zwiększenie wiedzy i świadomości ekologicznej. Tematem naszych zajęć było drewno. Przedszkolaki samodzielnie  wykonały lokomotywę z wagonikiem, a następnie dekorowały swoje dzieło. Zajęcia okazały się dla dzieci bardzo ciekawe z  niezwykłą starannością i olbrzymim zaangażowaniem wykonywali swoją pracę by następnie cieszyć się z wykonanej samodzielnie pracy. Dzieci otrzymały również dyplomy i upominki od organizatorów za co  bardzo dziękujemy pracownikom Castorama Nowy Targ.