Zielona Nocka

„ZIELONA NOC",czyli wielka przygoda i test na samodzielność. Dla niektórych była to pierwsza noc bez mamy, taty i bliskich, ale za to z kolegami, koleżankami i znajomymi paniami z przedszkola. Najlepszym dniem dla zorganizowania "Zielonej nocy" okazał się piątek. Wielka przygoda zaczęła się od  przysięgi: My przedszkolaki przysięgamy tego wieczoru i nocy być odpowiedzialni, prezentować pogodę ducha, dobry humor i okrutną chęć zabawy.  Nie będziemy marudzili, narzekali płakali i pokażemy wszystkim, jacy jesteśmy wspaniali. Przysięgamy!  Na kolację przygotowaliśmy pyszne gofry z owcami, bitą śmietaną, czekoladą. Następnie wyruszyliśmy w piracką przygodę gdzie starszaki odszukiwały ukrytych listów od kapitana, uczyły się pirackiej piosenki i rozwiązywały trudne pirackie zadania. Bardzo późnoJ w nocy dzieci przybrały się w piżamki i położyły do spania. Wieczór pełen wrażeń nie pozwolił im jednak szybko zasnąć. A gdy nadeszło rano każdy przedszkolak cieszył się i był dumny ze swojej samodzielności.   Szybko jednak minęła wielka niezapomniana na całe życie przygoda. Po pysznym śniadanku szczęśliwe dzieci odebrali stęsknieni rodzice. Bardzo dziękujemy wszystkim za zorganizowanie pomocy: pani Dyrektor za wsparcie, szkole za udostępnienie materacy, paniom nauczycielkom: pani Monice oraz pani Ani D. za pomoc podczas kolacji i śniadania, rodzicom za wszystkie pyszności dzięki którym zorganizowaliśmy poczęstunek i wszystkim innym, którzy chętnie pomagali. Dziękujemy!!!