EKOLIDERZY

W dniu 2  czerwca 2017 r., w  Centrum Jana Pawła II “Nie lękajcie się”, odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie #ekoLIDERZY 2017 województwa małopolskiego.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie  już po raz 11 zorganizował konkurs #ekoLIDERZY 2017, którego głównym założeniem było uhonorowanie instytucji, które w sposób szczególny przyczyniły się do poprawy stanu środowiska naturalnego w Małopolsce.

Do konkursu zostały zaproszone gminy i powiaty Małopolski, ich spółki komunalne oraz  jednostki organizacyjne, realizujące zadania związane z ochroną środowiska i gospodarką wodną. W konkursie udział wziąć mogły również szkoły i przedszkola, pozarządowe organizacje ekologiczne, a także inni beneficjenci pomocy finansowej systemu finansowania ochrony środowiska.

Konkurs dotyczył zadań zrealizowanych w roku 2016 przy współudziale środków z systemu finansowania ochrony środowiska z WFOŚiGW w Krakowie .

Z dumą informujemy ,że  Laureatem tegorocznej edycji konkursu w kategorii   #ekoPRZEDSZKOLE zostało  - Przedszkole Publiczne w Bystrej Podhalańskiej  i tym samym otrzymując nagrodę w kwocie 5000,00złotych .