Podziękowanie za 1%

Trzeba wielkości ducha, aby pomagać bezinteresownie.
Trzeba odwagi, aby nie zważając na przeszkody
wytrwale i do końca wyciągnąć przyjazną dłoń.”

Dyrektor, Rada Pedagogiczna, Rada Rodziców oraz dzieci Przedszkola Pub;icznego w Bystrej Podhalańskiej pragną podziękować wszystkim darczyńcom  którzy przekazali nam 1% odpisu podatku na rzecz Naszej Placówki a tym samym okazali nam swoje wielkie serce i wsparcie.

Środki zostały w całości  przeznaczone na zakup materiałów  plastyczno- dekoracyjnych oraz doposażenie jednej z sal w nowe meble.

Jeśli pragną Państwo przekazać swoją „cegiełkę” w postaci 1% odpisu podatku dla Naszej placówki za rok 2020 wystarczy w deklaracji PIT, w rubryce: cel szczegółowy wpisać:

PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W BYSTREJ 6419

oraz numer KRS 0000270261.

Bystra Podhalańska, marzec 2020 r.