Dzień Komisji Edukac

13 październik  to nie tylko Dzień Nauczyciela, ale to święto wszystkich tych, którzy oddają całe swoje serce, aby dzieciom w przedszkolu było naprawdę dobrze i bezpiecznie. W tym roku 5- latki,  pod kierunkiem Pani Moniki Matyasik i Pani Zofii Jałocha przygotowały część artystyczną.  Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności śpiewając, recytując wiersze oraz tańcząc.  Były piękne życzenia  przekazane przez Wójta Gminy Bystra – Sidzina Pana Stanisława Tempka, Panią Angelikę Szymusiak , Radę Rodziców oraz naszych kochanych dzieci. Za część artystyczną przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami. Podczas uroczystości nauczyciele Przedszkola Publicznego zostali nagrodzeni: p. Zofia Jałocha, p.Sylwia Gałka - nagrodą Wójta Gminy Bystra - Sidzina, p. Alina Sucha - medalem KEN, p. Ania Kozłowska - brązowym krzyżem za zasługi. Pozostali nauczyciele oraz pracownicy obsługi zostali nagrodzeni przez Pnią Dyrektor Marię Drobna.

Po części artystycznej głos zabrała Pani Dyrektor, która skierowała do grona pedagogicznego oraz pracowników administracji i obsługi wiele ciepłych słów.