Kochamy Cię Polsko

Pod takim hasłem obchodziliśmy w naszym przedszkolu 11 listopada - Święto Niepodległości. Od najmłodszych lat wpajamy dzieciom najważniejsze wartości, wśród których znajduje się niewątpliwie patriotyzm oznaczający postawę szacunku i umiłowania Ojczyzny. Dlatego też 6-latki wraz z wychowawcami przygotowały uroczystą akademię, aby celebrować tą ważną datę. W uroczystości uczestniczyły także wszystkie przedszkolaki oraz pracownicy przedszkola. Dzieci przedstawiły "scenkę obrazującą odzyskanie niepodległości", recytowały wiersze oraz śpiewały patriotyczne piosenki. Całość uroczystości zakończyliśmy odśpiewaniem hymnu narodowego. Dzieci wyraziły w ten sposób swoją miłość do Ojczyzny, a dla wszystkich uczestników apelu była to lekcja patriotyzmu.

Znalezione obrazy dla zapytania 11 listopad