Pasowanie 2017

Najmłodsze dzieci  uczęszczające do naszego przedszkola mają już za sobą niezwykle ważną uroczystość jaką bez wątpienia było PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA, które odbyło się 17.11.2017r. Zgromadzeni na uroczystości Pasowania rodzice dzieci oraz pozostałe przedszkolaki  mogli podziwiać  krótką prezentacje artystyczną naszych milusińskich.  Punktem kulminacyjnym tych uroczystości, zapierającym przedszkolakom dech w piersi, był moment pasowania. Za sprawą pani dyrektor  i jej „czarodziejskiego ołówka” nasze kochane trzy i czterolatki  oraz kilka 5-latków stały się pełnoprawnymi członkami naszej przedszkolnej społeczności.

Niejednej mamie oraz tacie łza wzruszenia zakręciła się w oku: z dumy, radości, lekkiego niedowierzania, że oto ukochane maleństwo staje się Prawdziwym Przedszkolakiem. Od tej pory z wesołą  piosenką na ustach: „Jestem sobie przedszkolaczek, nie grymaszę i nie płaczę...” wszystkie nowo pasowane przedszkolaki witamy  w naszym przedszkolu.  Jest to bowiem piękny czas, który pozostanie  w  waszej pamięci i sercu na całe życie.

Znalezione obrazy dla zapytania cytat o przedszkolu