Dzień Pluszowego Mis

To właśnie w listopadzie swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś.Trudno sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija. Są one towarzyszem dzieci i dorosłych w świecie beztroskiej zabawy oraz przyjacielem-powiernikiem największych sekretów i tajemnic.

W naszym przedszkolu "misiowo" zrobiło się 30 listopada. Wszystko za sprawą dziesiątek przeróżnych przyniesionych przez dzieci misiów. Świętowanie tego dnia rozpoczęły 4-latki, które przedstawiły nam swój repertuar bogaty w piosenki, wiersze, inscenizacje oraz taniec. Wszystkiemu, co działo się na scenie bacznie i cichutko przyglądał się najstarszy z przedszkolnych misiów, siedząc w swoim ulubionym fotelu. Gdy występy 4-latków dobiegły końca, rozpoczęła się wspólna zabawa. Radości nie było końca. Misie "fruwały", skakały a nawet siedziały na dziecięcych głowach. Miłym i wyczekiwanym przez dzieci akcentem zabawy był oczywiście popcorn! To był bardzo przyjemny, pełen pozytywnych emocji dzień!

Na pytanie: "Czy święto Misia jest potrzebne?" Dzieci jednogłośnie odpowiedziały: „Oczywiście, że tak!”

Zapraszamy do obejrzenia GALERII

Podobny obraz