Dzień Babci3,4-latki

Upływający tydzień minął pod hasłem obchodów Dnia Babci i Dziadka. Dzisiaj swój repertuar pełen gorących i szczerych życzeń przedstawiły 3-latki z grupy pani E. Jabcoń oraz 4-latki z grupy pani A. Kozłowskiej i pani K. Włosiak. Przedszkolaki z wielkim przejęciem i zaangażowaniem tańczyły, recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Wszystko to dla ukochanych babć i dziadków, którzy przybyli do swoich wnucząt, by razem z nimi świętować ten szczególny dzień. Nie zabrakło także słodkiego poczęstunku, podczas którego dzieci wręczyły wykonane przez siebie laurki.

Dziękujemy wszystkim gościom za świetną zabawę i życzymy życia najdłuższego, szczęścia i zdrowia dobrego!