Spotkanie z pisarką

W dniu 11.05.2018r. dzieci 6-letnie udały się do Biblioteki Publicznej w Bystrej Podhalańskiej. Celem naszej wizyty było spotkanie z autorką wielu książek dla dzieci z panią Katarzyną Zychlą. Pani Kasia opowiedziała dzieciom, skąd czerpie pomysły do swoich książek oraz osobiście przeczytała im książeczkę pt. „Maks i szczepienie”. Bohater książeczki hipopotam Maks dbał o zdrowie i pomimo wielkich obaw przekonał się, że szczepienie to nic strasznego. Autorka promowała też inne swoje książeczki o treściach prozdrowotnych np. „Maks i dentysta”. Dzieci z wielkim zainteresowaniem wysłuchały opowiadania, oraz szybko odpowiedziały na pytania autorki. Następnie przedszkolaki mogły zadawać pisarce pytania. Pani Kasia cierpliwie udzielała wyczerpujących odpowiedzi. Na zakończenie spotkania ,gorąco zachęciła wszystkich do częstego czytania książek.

Podobny obraz