Dzień Dziecka

Patrzymy na swoją pociechę i  co roku nie możemy się nadziwić, jak ten czas szybko mija. Robimy wszystko, aby uchwycić te piękne chwile spędzone z dziećmi i zatrzymać je w swoim sercu i pamięci. Jednym z takich momentów jest Dzień Dziecka czyli święto, które wypada hucznie obchodzić, dlatego staramy się wyjątkowo i magicznie przeżyć ten dzień, aby jak najdłużej zapadł w pamięci naszym dzieciom.
   W piątek 01.06.2018r dzieci z naszego przedszkola  wraz z wychowawcami od rana świętowały w ogrodzie przedszkolnym. Były zabawy sportowe, muzyka i tańce, zabawy na dmuchańcu i trampolinie oraz zabawy wraz z animatorem.  Nie zabrakło również niespodzianek: malowania twarzy, baniek mydlanych, pop cornu i innych słodkości.

GALERIA

Wszystkim dzieciom życzymy szczerej dziecięcej radości oraz spełnienia wszystkich marzeń!