Piknik Rodzinny

DZIEŃ MAMY I TATY W PRZEDSZKOLU

"Najlepszym  miejscem pod słońcem na ziemi jest dom, w którym dzieciom dano prawo  dokonywania wyborów mogących przygotować je do odpowiedzialnych decyzji  w przyszłości."

Słoneczna pogoda witała wchodzących rodziców do naszego Przedszkola w dniu 7 czerwca 2018 roku. Najpierw jednak wszyscy zebrali się przed sceną aby podziwiać występy swoich pociech. Każda grupa przygotowała piękny program  niespodziankę dla swoich rodziców, na który składały się piosenki, recytacje i tańce. Mamusie i tatusiowie wyraźnie wzruszeni nie kryli łezki radości w oku. Po występach przyszedł czas na radosny piknik w ogrodzie. Dmuchane zjeżdżalnie, wata cukrowa, bańki mydlane, trampolina. W przerwie od zabawy dzieci mogły posilić się kiełbaskami z grilla. W międzyczasie odwiedziła nas zaproszona przez p. Dyrektor „Baśniowa Kapela” .Biesiada trwała przez wiele godzin integrując rodziców, dzieci i personel przedszkola. Rodzice postarali się, aby dzieci na długo zapamiętały ten dzień. Wspólny poczęstunek przy grillu był tylko wstępem do niezwykłego i kolorowego pełnego niespodzianek pikniku.