Lekcja historii

W piękny październikowy dzień, sześciolatki wraz z wychowawcami udały się na wycieczkę do Szkoły Podstawowej w Bystrej Podhalańskiej. Celem naszej wizyty był udział w specjalnie przygotowanej dla przedszkolaków lekcji historii, związanej ze 100-letnią rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości. Autorka tej lekcji, pani mgr Monika Drobna pięknie opowiedziała dzieciom o najważniejszych wydarzeniach historycznych. Dzieci wykazały się również umiejętnością układania puzzli z naszym godłem narodowym a także kolorowały symbole narodowe. Lekcja zakończyła się odśpiewaniem hymnu.

Znalezione obrazy dla zapytania 100 lecie niepodległości kolorowanki