Pasowanie

Jestem sobie przedszkolaczek,
Nie grymaszę i nie płaczę,
Na bębenku marsza gram,
Ram tam tam, ram tam tam.

„Pasowanie na Przedszkolaka" to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki i śpiewały piosenki otrzymując od rodziców gromkie brawa. Następnie wszystkie maluchy złożyły uroczystą przysięgę powtarzając głośno słowo „Przyrzekamy". Kulminacyjnym punktem programu było pasowanie zaczarowanym ołówkiem przez panią dyrektor Marię Drobną. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom i słodki upominek. Uroczystość uwieńczono pamiątkowym zdjęciem i poczęstunkiem. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci, rodziców jak i nauczycielek. Gratulujemy przedszkolakom i życzymy ich owocnego w doświadczenia pobytu w naszym przedszkolu.

Znalezione obrazy dla zapytania pasowanie na przedszkolaka clipart