Mikołajki 2018

Słodyczy bez liku,
Pełno dzisiaj wszędzie
Radości i krzyku.

Wizyta świętego Mikołaja, to długo oczekiwany dzień przez wszystkie dzieci. Już pod koniec listopada przedszkolaki rysowały swoje marzenia dotyczące upragnionych prezentów. Gdy zbliżał się 6 grudnia, serduszka dzieci biły mocniej, pojawiał się niepokój i pytanie: czy święty Mikołaj dotrze do naszego przedszkola? Dzieci z ogromną niecierpliwością spoglądały na drzwi, nasłuchiwały dzwoneczków aż w końcu pojawił się... ON- nasz ukochany św. Mikołaj! Wywował niemałe zamieszanie- smiechom i okrzykom radości nie było końca.  Gość z Dalekiej Północy obdarował dzieci wspaniałymi prezentami. Podczas spotkania życzył wszystkim dzieciom oraz pracownikom przedszkola zdrowych i radych Świąt Bożego Narodzenia. Obiecał, że powróci do nas za rok.  Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia z naszym gościem.