Dzień Babci 5-latki

"Babciu, Dziadku coś Wam dam

Jedno serce, które mam!

A w tym sercu róży kwiat.

Babciu, Dziadku żyj 100 lat!"

Są takie dni w roku, gdy łza się kręci w oku…. Te dwa najpiękniejsze dni to 21 i 22 stycznia.: Dzień Babci i Dzień Dziadka. Dzieci 5-letnie wspomnianą uroczystość dla swoich dziadków zorganizowały 8 lutego 2019r. Z tej okazji przygotowały inscenizację pt. "Jak to z babcią i dziadkiem bywało", poprzez którą przedszkolaki "zabrały" swych gości w sentymentalną podróż do przeszłości. Inscenizacja opowiadała o latach dzieciństwa i młodości dziadków, o tym jak się poznali, zakochali i pobrali. Nie zabrakło również okolicznościowych wierszy i piosenek. Na koniec wszystkie dzieci złożyły swym gościom serdeczne życzenia oraz obdarowały ich pysznymi babeczkami i samodzielnie przygotowanymi laurkami. Licznie zgromadzeni dziadkowie ze wzruszeniem i dumą oglądali występy swoich pociech, nagradzając je gromkimi brawami. Zapraszamy do obejrzenia GALERII ZDJĘĆ.