Przedszkole Laureatem

Nasze Przedszkole zostało laureatem Plebiscytu  „Orły Edukacji 2021”.

W tym konkursie kapitułą oceniająca są klienci. Co za tym idzie, ich werdykt jest najlepszym potwierdzeniem profesjonalizmu wykonywanych usług. Nagroda przyznawana jest na podstawie ocen wystawionych przez klientów. Przyznana nagroda jest efektem ciężkiej i systematycznej pracy. Bardzo serdecznie dziękujemy Wam Drodzy Rodzice za docenienie naszej trudnej, ale pełnej satysfakcji pracy. Dla nas zawsze radość dzieci i zadowolenie Rodziców to największy sukces! Państwa opinia jest dla nas najważniejsza i to ona daje nam motywację do jeszcze większego wysiłku i wyznacza nam kierunek dalszego rozwoju. To również ważny moment, aby podziękować wszystkim Naszym Pracownikom, którzy każdego dnia przyczyniają się do świadczenia wysokiej jakości pracy przedszkola.