Wizyta w bibliotece

18.06.2021r. (piatek) dzieci z grup 5-latków wybrały się do Gminnej Biblioteki Publicznej w Bystrej Podhalańskiej. Dla wielu z nich była to pierwsza wizyta w murach Biblioteki.

Przedszkolaki miały okazję obejrzeć nie tylko pokaźny księgozbiór przeznaczony specjalnie dla nich, ale również zapoznały się ze sposobem wypożyczania książek, dowiedziały się od Pani Bibliotekarki, jak należy się w niej zachowywać i jak chronić książki przed zniszczeniem. Pani Bibliotekarka również przeczytała nam wiersz autora Ignacego Krasickiego "Przyjaciele" oraz pokazała jak wiele jest gatunków książek dla dzieci.

W podziękowaniu za gościnne przyjęcie przedszkolaki podarowały laurki ze słowami wdzięczności, a Pani Bibliotekarka obdarowała nas zakładkami do książek.

Spotkanie odbyło się w radosnej atmosferze za co serdecznie dziękujemy.