Nasze przedszkole laureat

W roku szkolnym 2021/2022 otrzymaliśmy nagrodę ORŁY Edukacji Gold 2021. Jest to najwyższa nagroda w dziedzinie edukacji, przyznawana najlepszym Przedszkolom oraz Szkołom na terenie Polski.

Program konkursu został stworzony, aby spośród istniejących na rynku placówek, wyróżnić liderów branży edukacyjnej, którzy wyznaczają nowe kierunki rozwoju, stawiają na innowację i nieustanny rozwój placówki, dzieci i nauczycieli. W naszym Przedszkolu przekłada się to znacząco na wysoką jakość edukacji, wychowania i opieki. Zadaniem jakie stawiamy sobie każdego dnia w pracy jest to, by dzieci czuły się u nas radosne, bezpieczne i kochane. Nagroda ta potwierdza nasz wkład i zaangażowanie w edukację młodego pokolenia. Dziękujemy za to wyróżnienie.