Dzień Pluszowego Misia

25 listopada swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najmilszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu – Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przeminie. W kalendarzu uroczystości przedszkolnych Dzień Pluszowego Misia jest jedną z najważniejszych uroczystości. W tym dniu dzieci przyniosły do przedszkola swoje ukochane pluszaki oraz poznały historię Święta Misia,  bawiły się przy piosenkach, a także uczestniczyły w zabawach ruchowych, konkursach, quizach i zgadywankach, wykonywały prace plastyczne. Uśmiechu i radości było co niemiara. Mamy nadzieję, że to wielkie Święto Misia zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.