IX edycja Projektu

Z przyjemnością informujemy, że wśród Laureatów w  IX edycji Projektu Edukacyjnego „Czysta Małopolska”, organizowanego przez Małopolskiego Kuratora Oświaty przy wsparciu Małopolskiego Wojewódzkiego Inspektora Jakości Handlowej Artykułów Rolno-Spożywczych znalazło się również  Nasze Przedszkole.

W konkursie  na film  ukazujący działania w zakresie promocji zachowań proekologicznych w przedszkolu  w roku szkolnym 2020/2021  zajęliśmy  II miejsce  natomiast Pani Ewelina Gwiazdoń w  konkursie  dla nauczycieli na scenariusz zajęć tradycyjnych lub zdalnych dotyczących upowszechniania zachowań proekologicznych zdobyła II miejsce.

Celem projektu było zwiększenie świadomości ekologicznej dzieci przedszkolnych i uczniów szkół podstawowych województwa małopolskiego, propagowanie tematyki ekologicznej, rozwijanie postawy odpowiedzialności za środowisko naturalne, kształtowanie i promowanie proekologicznych zachowań dzieci i młodzieży w życiu codziennym, poszerzenie zainteresowań problematyką ekologii i upowszechnianie dobrych praktyk w zakresie działalności ekologicznej w środowisku lokalnym.

Gratulujemy Paniom : Ewelinie Gwiazdoń , Annie Kozłowskiej, Zofii Jałocha, Monice Matyasik.

NAGRODZONY FILM