Dzień Edukacji Narodowej

14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ w tym dniu obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Nasze przedszkolaki również chciały podziękować swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkola za uśmiech, życzliwość i trud włożony w ich wychowanie. Słowa tych podziękowań zawarte były w inscenizacji słowno- muzycznej przygotowanej przez dzieci z grup: „Biedronki” i „Pszczółki”. Za udany  występ przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami. Po części artystycznej głos zabrały Panie: Pani Dyrektor- Maria Drobna oraz przedstawiciel Urzędu Gminy Bystra-Sidzina- Pani Bożena Cempura, które skierowały do grona pedagogicznego oraz pracowników administracji i obsługi wiele ciepłych słów. Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom za życzenia, pamięć i miłe słowa.