Warsztaty z rodzicami

rok temu

2 marca w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty muzyczne dla rodziców i dzieci pt. "Podaruj mi swój czas"

Wiemy jak trudno jest go znaleźć w dzisiejszym, zwariowanym i pędzącym świecie. "Rano szybkie śniadanie, później praca, szkoła, zakupy, gotowanie, odrabianie lekcji, dodatkowe zajęcia, zmęczenie i brak sił na zabawę z dzieckiem" - tak często wygląda plan dnia zapracowanych rodziców czy opiekunów. Trudno niekiedy znaleźć czas dla swoich dzieci. Te warsztaty to szansa na pogłębienie relacji Rodzic-Dziecko.

Wszyscy świetnie się bawili! Było dużo radości a uśmiech nie znikał Nam z twarzy. Dziękujemy rodzicom i opiekunom za przybycie i miło spędzony czas - cenny i wartościowy bo razem z osobami najbliższymi dla dzieci!