Dzień dziecka czas zacząć

12 miesięcy temu

Dzisiejszy dzień był pełen wrażeń. Nasze przedszkole odwiedzili niezwykli goście. Przedszkolaki wzięły udział w spotkaniu edukacyjno- rozrywkowym "Hokus -pokus z papugą”, muzyką na żywo i elementami iluzji. Dzieci dowiedziały się jak należy dbać o papugi w warunkach domowych, czym karmi się papugi, jak długo żyją i wiele innych ciekawostek. Z zaciekawieniem obejrzały pokaz iluzji w wykonaniu pirata. Oczywiście najwięcej radości sprawiła dzieciom wypuszczona na salę papuga wykonującą polecenia swojego opiekuna - dawała całusy, chowała się na ramieniu właścicielowi. Całość przeplatana była wesołą muzyką na żywo w wykonaniu muzyka, który prezentował wiele piosenek ekologicznych . Ponadto dzieci mogły potańczyć do piosenek granych na żywo na gitarze, organkach i melodyjce. Widzowie mieli możliwość poznać te instrumenty muzyczne, którymi posługiwali się artyści-muzycy. Spotkanie przebiegło w radosnej atmosferze. Dzieci były zachwycone.