Przedszkole Publiczne w Bystrej Podhalańskiej
Strona głowna  /  Aktualności
   Witamy na stronie naszego przedszkola!

Mamy nadzieję, że przybliży ona Państwu życie naszego
przedszkola oraz okaże się źródłem cennych informacji.

Aktualności

W bieżącym roku szkolnym nasza placówka włączyła się w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła pamięta”. Celem akcji jest zwrócenie uwagi dzieci i młodzieży na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu, społeczności. Inicjatywa będzie realizowana w okresie, w którym w sposób szczególny wspominamy zarówno naszych bliskich, jak i tych, którzy zapisali się w historii – tej ogólnonarodowej i lokalnej. W ten sposób akcja nawiązuje do polskiej tradycji świąt zadusznych.

data dodania: 2020-10-23 17:11:22

W związku z objęciem naszego powiatu strefą czerwoną i co za tym idzie wprowadzonymi obostrzeniami, od dnia 10 października 2020 r. do odwołania w naszym przedszkolu obowiązują następujące zasady:
- bezwzględnie do budynku przedszkolnego wchodzą tylko dzieci i pracownicy;
- dzieci przedszkolne rano odbierane są przy wejściu do budynku przez pracowników przedszkola i w ten sam sposób po południu przekazywane są rodzicom. Tak było w maju- czerwcu  oraz podczas dyżuru wakacyjnego w lipcu.
Prosimy o przyprowadzanie dzieci najpóźniej do godz. 8.45. Po godz. 8.45 przedszkole będzie zamknięte - szatnia sprzątana i dezynfekowana. Odbieranie dzieci odbywa się w godzinach 12.45 -13.15 po obiedzie oraz w godzinach 13.50-14.30 , 15.00-15.30. Prosimy o odbieranie dzieci w wyznaczonych godzinach ze względu na organizację pracy przedszkola oraz bezpieczeństwo dzieci.
- bezwzględne noszenie maseczek we wspólnej przestrzeni (korytarze, szatnie, ogród przedszkolny ) i dezynfekcja rąk. – zawieszamy konsultacje osobiste z nauczycielami; w razie potrzeby konsultacja na grupach wychowawców ,
- do przedszkola mogą przychodzić TYLKO DZIECI BEZ OBJAWÓW CHOROBOWYCH – tj. kaszel, gorączka, katar, bóle różnego pochodzenia. W razie zauważenia takich objawów, rodzice będą wzywani do natychmiastowego odebrania dziecka z przedszkola.
- Nadal NIE WOLNO PRZYNOSIĆ DO PRZEDSZKOLA PRYWATNYCH ZABAWEK, PRZEDMIOTÓW , SŁODYCZY itp
Przy ładnej pogodzie należy sprawdzić, czy dzieci nie są na placu zabaw.
Dyrektor przedszkola
data dodania: 2020-10-10 19:29:36

Serdecznie dziękujemy wszystkim Dzieciom i Rodzicom za aktywny udział w zbiórce darów dla dzieci i młodzieży mieszkających na Kresach. Wspólnymi siłami udało nam się zebrać dużo przyborów szkolnych oraz artykułów plastycznych.

Jesteśmy bardzo dumni, że i tym razem nasza wspaniała Przedszkolna Społeczność nie była obojętna na potrzeby innych i z tak wielkim zaangażowaniem przyłączyła się do naszej szlachetnej akcji!!!

data dodania: 2020-09-29 20:43:37

Nasze Przedszkole bierze udział w konkursie #CałaPolskaProgramuje, #CodeWeek

W pierwszym dniu zrealizowaliśmy zadanie- Zaprogramuj zdrowie. Najpierw dzieci zapoznały się z grafiką symboli. Następnie przystąpili do układania kodu aktywności pozytywnie wpływającego na zdrowie zgodnie z chronologią czasową.

data dodania: 2020-09-29 20:39:29

Zapraszamy do obejrzenia ZDJĘĆ z pierwszych zajęć Robotyki.

data dodania: 2020-09-29 20:26:36

Football Academy Bystra-Sidzina to szkółka piłkarska dla dzieci w wieku 4-12 lat. Naszym głównym celem jest szkolenie piłkarskie, ale także wychowanie przez sport w duchu rywalizacji fair play.
Nasi Trenerzy to wykwalifikowani fachowcy, którzy doskonale zadbają o sportowy rozwój Państwa pociech.
Trenujemy na nowo powstałym boisku w Bystrej Podhalańskiej.
Nie czekaj i już dziś zapisz swoje dziecko na pierwsze bezpłatne zajęcia!

data dodania: 2020-09-14 20:26:34

Drodzy Rodzice

Nasze przedszkole dołączyło do akcji charytatywnej KREDKOBRANIE.

Celem akcji jest zbiórka przyborów szkolnych oraz artykułów plastycznych (np.: kredki, ołówki, gumki, zeszyty, farby, plastelina itp.) dla dzieci i młodzieży mieszkających na Kresach. W naszym przedszkolu zbiórka potrwa do 25 września 2020r. Przyniesione rzeczy prosimy przekazywać poprzez dzieci lub włożyć do koszyków znajdujących się w przedszkolnych korytarzach.
Zachęcamy wszystkich do aktywnego włączenia się w akcję!!

data dodania: 2020-09-11 17:45:52

data dodania: 2020-08-27 18:23:58

Drodzy Rodzice

Zapraszamy na zebranie organizacyjne, które odbędzie się  w poszczególnych grupach wiekowych w następujących dniach:

3-latki i 4-latki 31.08.2020r. (poniedziałek) o godzinie 14.00

5-latki - 31.08.2020r. (poniedziałek) o godzinie 16.00

6-latki - 27.08.2020r. (czwartek) o godzinie 16.00

Na spotkanie może przyjść tylko jeden z rodziców. Przypominamy o obowiązkowych maseczkach i rękawiczkach.

data dodania: 2020-08-24 16:04:13